Saage tuttavaks i-mopXL

Muudame teie ettekujutust puhastamisest!

Täissuuruses põrandapesumasin, mis on sama paindliku liikumisega kui mopp!

Paindlik ja kiire!

i-mopi kahe kiirharjaga pesu- ja kuivatuspea töölaius on 46 cm. Seda on samapalju kui tavalisel järelkäidaval põrandapesumasinal, ent kasutusvõimalusi on konkurentsitult rohkem. Kaks vastastikku pöörlevat harja tagavad töömugavuse ja võimaldavad juhtida masinat ka ühe käega. Puhastada saab mööbli ümbert ja alt – just nagu mopiga. Harjapaarid on lihtsalt vahetatavad ning eri otstarveteks on saadaval mitmesugused harjad ja kettad. Üle 350 p/min pöörlemiskiiruse ja 22 kg harjasurvega i-mop puhastab kiiresti, selle jõudlus on rohkem kui 1000 ruutmeetrit tunnis.
Tööta tootlikumalt, puhasta
kiiremini, paremini ja kergemini!

Vähemaga rohkem!

Kiirvahetatavad liitiumioonakud teevad i-mopist väsimatu puhastaja. See töötab ühe laadimisega üle tunni ja aku kiirlaadimiseks kulub samuti umbes tund. Suurteks töödeks piisab kahest akukomplektist ja i-mop ei peatu hetkekski. Kuni ühe akukomplektiga töötatakse, teine laeb. Nii saab sama masinaga puhastada hommikust õhtuni või isegi ööpäev läbi. Ei mingit juhtmetesse komistamist ega juhtmepuntraid, lülita vaid sisse ja töö võib alata. Kärbi masinaparki, tee vähemaga rohkem!

Kergelt külge, kergelt ära!

Täitmine ja tühjendamine on lihtne tänu eemaldatavatele lahusepaakidele. Ei mingeid täitmisjaamu – vett saab kähku igast kraanist. Eri puhastuskemikaale on mugav vaid mõne sekundiga vahetada, klõpsa lihtsalt teine paak külge, või tee elu veelgi lihtsamaks ja kasuta meie HACCP plaani. i-mop kulutab ka üllatavalt vähe vett, nii et vahel ei ole suurus tõepoolest oluline.


Lülita ja läheb!

See masin doktorikraadi ei nõua, vajalikud programmid on juba paigas. Soovitava töörežiimi saab valida lihtsa pöördnupuga. Lisaks tavalisele pesule ja kuivatusele on olemas spetsiaalsed süvapuhastuse pesurežiimid. Ökorežiim võimaldab töötada eriti väikese veekuluga, säästes tundlikke põrandakatteid liigsest leotamisest.Alati lähedal!

i-mop on disainitud võimalikult ruumisäästlikuks. Kui seda parajasti ei kasutata, mahub see lähimasse kappi. Seda on lihtne astmetest ja treppidest üles-alla liigutada. Kui see tundub siiski liiga raske, saab alati akud ja veepaagi maha võtta. See koristusmasin mahub kenasti ka tavalisse sõiduautosse.Olgu töö milline tahes, i-mop on alati su lähedal ja sinuga kaasas.Uuri, mida i-Mop saab teha sinu heaks!
Email again: